,

Best Power Bank – Awei Minimalist Fast Charger Battery


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

Kapaciteti: 10000 mAh

2,890L

Best Power Bank – AWEI P51K

Best Power Bank – Awei Minimalist Fast Charger Battery

Power Bank sherben si karikues i jashtem per telefonin tuaj dhe paisjet e tjera elektronike. I njohur si furnizues i jashtem i baterise ne kohe te veshtira, ai eshte aksesori i preferuar i te gjitheve. Ne terma te tjere njihet si: furnizues portativ i paisjeve elektronike i shpejte dhe me kapacitet te madh.

E merrni kudo qe shkoni dhe telefoni juaj do te jete gjithmone plot me bateri edhe nese ndodheni ne natyre apo ne majen e nje mali, ku priza elekrike mungon.

Me dy porta USB ju mund te karikoni 2 paisje njekohesisht me efikasitet dhe shpejtesi maksimale. I mbrojtur nga rreziqet potenciale si tensioni i larte apo qarku i shkurter. Awei P51K eshte ideal per rimbushjen e te gjithe celulareve dhe paisjeve qe disponojne fishen USB.

Cilesi e verifikuar nga standarte nderkombetare si RoHS, CE dhe FCC.

SKU: power bank-awei-P51K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat