,

Betty Bossi – Pajisje per pergatitjen e makaronave


  • Pergatisni makaronat ne shtepi
  • Gatimi do jete gati ne pak minuta
  • Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim
  • Mund ta pastroni lehte
  • Ne brendesi te paketimit keni nje broshure per receta te ndryshme

 

1,190L

PAJISJE PER TE BERE MAKARONA

Me kete pajisje ju mund te pergatisni makarona shume te shijshme e te freskta ne komoditetin e kuzhines tuaj. Shume e lehte edhe teper e thjeshte ne perdorimin e saj.

BERESE MAKARONASH

Makineri per te pergatitur makaronat bli online iBuy.al

Me kete berese makaronash ne kuzhinen tuaj ju mund te pergatisni brumi e ne kete menyre i keni gati pastat tuaj te preferuara. Beresi i makronave eshte pajisja e duhur per te bere makaronat ne shtepi duke filluar nga brumi.

Vetem duhet ti hidhni perberesit ku mund te shtoni miell edhe veze sipas deshires, ku duhet t’i perzjeni te gjitha se bashku e me pas rrotulloni leven per ti bere nxjerr ato me forma, i zieni dhe do jene gati ne pak minuta.

Duke bere pergatitjen e ketyre pastave ju do punoni shume paster pa u sperkatur ose pa pikuar.

Me nje material me perberje prej plastike dhe silikoni ku vjen ne nje ngjyre transparente te bardhe e te kuqe.

Beresi i makronave ofron larmi pastash te ndryshme si pappardelle, fettuccine, spageti,

Permasat: 25 × cm 13 cm

Pajisja vjen me broshuren ku mund te beni receta te ndryshme dhe keshtu lehtesoni procesin e pergatitjes.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0250 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Beres makaronash

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat