,

Biberon ushqimi per femije – Fresh Food Pacifier


450L

BIBERON USHQIMI PER FEMIJE – FRESH FOOD PACIFIER

Biberon per ushqimin e fresket te foshnjave.

Silikoni i prodhuar nga klasa më e lartë e ushqimit – e cila është pa BPA, pa plumb, pa naftë, pa latex.

Ushqyes i sigurt për ushqim për fëmijë i përshtatshëm për 6-12 muaj.

I dizenjuar me sipërfaqe silikoni me teksturë, jo vetëm foshnja gëzon rehatine e mbajtjes dhe kapjessi një lodër e thjeshtë , por do te marre gjithe vitaminat nga frutat qe mund të fusim.

Vrimat në biberonin ushqyes për frutat e foshnjës janë shumë të vogla, gjë që është kryesore për sigurinë.

Kjo do të thotë që asnjë copë e madhe  nuk do të futet në gojën e vogël të foshnjës.

Ky ushqyes  për fëmijë mund të ruajë fruta të freskëta ose të ngrira, perime, qumësht gjiri, madje edhe ilaçe.

Gjithashtu mund të qetësojë shqetësimet e dhëmbëve të foshnjës duke masazhuar mishrat e dhëmbëve, i cili ndërton muskujt e gojës.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Biberon ushqimi per femije Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat