,

BL219 Original Battery – Per telefona Lenovo A916


Brandi: Lenovo

Modeli: BL219

Projektuar per telefonin Lenovo A916

Materiali: Plastike

Kapaciteti: 2500 mah

Lloji i baterise: Li-ion

Tensioni: 3.8 V

1,090L

BL219 Original Battery

BL219 Original Battery – Per telefona Lenovo A916

  • Projektuar per te gjithe telefonat e markes Lenovo, modeli A916
  • Microchipi ne brendesi te struktures se baterise rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin
  • Me sistem mbrojtje: e sigurt nga rryma e kunder, tensioni i larte, qarku i shkurter dhe shkarkesat elektrike
  • Rezistente ndaj ndryshkut me material ekologjik dhe miqesor me mjedisin
  • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri
  • Nuk e demton telefonin
  • Certefikuar nga ce
SKU: bateri-lenovo-BL219 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat