,

BlackBerry EM1 Battery – Bateri Origjinale 1000 mAh


890L

BlackBerry – EM1 Battery

BlackBerry EM1 Battery – Bateri Origjinale 1000 mAh

  • Ideale per tu perdorur si bateri rezerve ose zevendesuese e asaj te vjeteruar
  • Jetegjate
  • 100% Origjinale
  • Kapaciteti: 1000 mAh
  • Performance e sigurt dhe optimale ne te cilen mund te mbështeteni per te siguruar fuqine me te mire per telefonin tuaj
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre edhe per arsye profesionale
  • Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi. BlackBerry EM1 Battery nuk do iu lere kurre ne balte!
SKU: blackberry- EM1 battery Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat