, , ,

BlackBerry Q5 Battery – Long Lasting Replacement Original


890L

BlackBerry Q5 Battery – Long Lasting Replacement Original

BlackBerry Q5 Battery – Long Lasting Replacement Original

  • Projektuar per smartphonet Blackberry Q5
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre, sidomos per arsye pune
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Kapaciteti: 2180 mAh
  • Jetegjate. Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut

 

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat