,

Blender 8 ne 1 – DSP Supreme Nutrient Extractor High Speed


5,900L

BLENDER 8 NE 1 – DSP KJ- 2026

Blender 8 ne 1 – DSP Supreme Nutrient Extractor High Speed

 • Ideale per pergatitjen e lengjeve te shijshme BIO dhe te personalizuara. Zgjidhni frutat, perimet dhe agrumet qe ju deshironi dhe shijoni lengun e jetes
 • Motori i fuqishem me fuqi 1000 Watt mikson te gjitha llojet e frutave dhe perimeve, arrat, bajamet, produkte te forta deri tek akulli
 • Multifunksional, per te gjithe llojet e perberesve te forte, te bute ose te moderuar. Pergatisni ne kohe rekord lengje 100% organike, smoothie, salca te shendetshme dhe supa kremoze
 • Material ekologjik i shendetshem dhe jo toksik, aprovuar nga standartet e SHBA dhe kanadeze
 • Perzjen kokrrat e kafese dhe e kthen ate ne pluhur te bute duke stimuluar aromen tradicionale te kafese
 • Blenderi vjen ne paketim me:
 • 1. Goten 1 L +goten 0.45 L
 • 2. Tehun e kryqezuar celik inoks se cilesise makismale (Extracting Cross Blade)
 • 3.Tehun grires se sheshte (Grinding Flat Blade)
 • 4. Bazen motorike (Motor base)
 • 5.Kapakun e larte (Flip Top Lid) + 2 kapake te tjere
SKU: blender-DSP-KJ2026  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat