,

Blender Cilesor 600W – 12 Pieces

Te ndryshme

 • Per nje dite me te shendetshme dhe me energji.
 • Motorr i fuqishem 600Watt
 • Perbehet nga 12 pjese, te cilat vijne bashke ne paketim.
 • Perzjeni frutat dhe perimet tuaja te preferuara.
 • Krijoni pjata dhe smoothie tuaja te preferuara.

4,900L

Blender Cilesor 600W – 12 Pieces

Blender Cilesor 600 Watt eshte nje nga blenderat me te kerkuar prej shume kohesh. Kjo prej cilesise dhe perfromances qe ai ka. Blenderi zbërthen dhe copeton plotësisht ushqimin tuaj, duke e përzierë së bashku të gjitha ushqimet thelbësore qe ju deshironi.

Blender per ushqimet 600W

Blenderi per ushqimet ka fuqine e persosur per te copetuar, pavarsisht fortesise se produktit qe ju doni te copetoni. Madje mund te copetoj edhe farat e frutave, copëzon lëkurat e ashpra për të përfituar sa më shumë nga frutat dhe perimet tuaja.
Ndryshe nga shtrydhësit e lëngjeve dhe përzierësve të përditshëm, blenderi zbërthen plotësisht përbërësit në nje pjate të shijshme dhe te shendetshme.

Motorri super i fuqishëm 600w dhe teknologjia e ciklonit prodhon një pjate më të mirë, më të butë, pa pulpat dhe copat që ju mbeten nga një shtrydhëse frutash e perimesh / blender i rregullt.

Karakteristikat:blender cilesor 600w bli online ne ibuy al
 • Motorr i fuqishem 600Watt
 • Perbehet nga 12 pjese, te cilat vijne bashke ne paketim.
 • Perzjeni frutat dhe perimet tuaja te preferuara.
 • Per nje dite me te shendetshme dhe me energji.

  Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg!

SKU: 8859094919659 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
color

Gray

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat