,

Blender Dessini DS 8088 4in1 per agrumet ne shitje | Bli Onlne


  • Me kater funksione te ndryshme.
  • Material prej Celiku dhe Plastike.
  • Mbahet kudo ne kuzhine dhe nuk ze shume hapesire.
  • Pastrohet lehtesisht .
  • Mbaron procesin ne shume pak minuta.

9,900L

BLENDER DESSINI DS-8088

Blender Dessini 4in1 DS-8088 ju shpeton nga shpenzimet edhe nga aksesoret e gatimit te shumte ne kuzhine tuaj te cilet ju kane zene te gjithe hapesiren aty. Ky blender bene ne menyre perfekte te gjitha funksionet qe ju mund t’i beni tashme me paisje te ndryshme.

PAISJE PR KUZHINEN 4IN1-DESSINI

Paisje multifunksionale e cila kryen shume funksione fale perberjes nga aksesore te ndryshem.

Blenderi perbehet nga materiale te celikut inoks ne strukturen e tij por nga materiali i plastikes ne enet e tij.

Ky Blender nuk nxihet edhe as nuk ndryshket c’ka e bene tejet rezistente ndaj cdo lloj temperature.

SPECIFIKAT

Shtrydh ne menyre perfekte frutat duke ju sjell lengje ne mase te trashe edhe te tretshme.

Grin mishin dhe fara te ndryshme duke ua bere gati per gatimin e radhes.

Fuqia e punes eshte 600W.

Pastrohet shume lehte.

Perbehet nga nivele te ndryshme te shpjtesise ku keni mundesine te zgjidhni ate qe ju duhet.

Perbehet nga tehe celiku shume te forte dhe mprehes.

Porosit Online vetem ne iBuy.al | Dyqani me i mire online

SKU: K-200720-070 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Blender

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat