,

Hekur me avull Sokany HT 558 B – 1000 Watts Online

Sokany

Fuqia 1000 Watts

Materiali ABS

Brand-i : Sokany

Modeli: HT 558B

Praktik

Me dy funksione

1,500L

Hekur me avull Sokany HT 558 B – 1000 Watts Online

Hekur me avull Sokany HT 558 B – 1000 Watts Online

Me pllake te bute dhe jo ngjitese

I mban rrobat e lemuara, pa rrudha

Nuk demton veshjet

Mund ta perdorni edhe per pastrimin e rrobave

Veshjet do te duken si te reja

Avulli shperthyes deperton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat me te lehta

I vogel, e merrni kudo me vete

Ideal per udhetime

I testuar

Fuqia 1000 Watts

SKU: GI- HT558B Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat