,

Kapsula nga vaji i farave te zeza – Suplemente Shendeti Online


 • Reduktojne ndjeshem nivelin e stresit
 • Rrisin cilesine e gjumit dhe ndihmojne ne nje gjume te shendetshem
 • Forcojne sistemin imunitar
 • Mbrojne dhe hidratojne lekuren
 • Anti-fungale
 • Anti-bakteriale
 • Forcojne zemren
 • Pastrojne gjakun nga toksinat
 • Balancojne tensionin
 • Permiresojne shendetin e zorres se trashe
 • Rezistente ndaj virueseve
 • Largojne djersitjen e tepert
 • Pastrojne edhe forcojne mushkerine

1,350L

Kapsula nga vaji i farave te zeza – Suplemente Shendeti Online

Kapsula nga vaji i farave te zeza – Suplemente Shendeti Online

Kapsulat me perbereje natyrale nga vaji i farave te zeza forcojne imunitetin dhe i japin trupit rezistence maksimale.

Nuk permbajne kimikate , konservuese dhe lende te tjera shtese

Te shendetshme dhe per nje jete pa stres, plot energji dhe vitalitet

Paketimi permban 30 kapsula te buta ne forme xheli

SKU: Kapsula nga vaji i farave te zeza Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat