,

Sokany Hand Blender – Blender Dore me Fuqi 600 Watt

Sokany

Fuqia 600W

Tehe te mprehte

Pajisje e nevojshme kuzhine

Krijon mase kompakte te perberesve te perziere

Produktet nuk humbasin vlerat e tyre ushqyese

Cmim i arsyeshem

2,500L

Blender dore Sokany – Hand Blender 600 W

Sokany Hand Blender – Blender Dore i fuqishem

Blender dore Sokany me dizajn klasik. Beni diferencen ne kuzhinen tuaj. I shpejte dhe i thjeshte per t’u perdorur, ideal per perzierje, miksim dhe pure. Pergatisni fare lehte ushqimin e bebeve.I krijuar me materiale premium dhe doreze praktike, lehtesisht i manovrueshem. Super fuqia e tij arrin deri ne 600W. Pergatisni vakte te shijshem, lehte dhe fare thjeshte.

Mund ta perdorni direkt ne tenxhere ose ne tas, kjo ju ben punen ne kuzhine me te lehte edhe ne nje periudhe kohore me te shkurter. Nuk pikon ne banakun tuaj, ju duhet vetem te pastroni blenderin jo dhe banakun tuaj.
Pasi te keni perfunduar, thjeshte pastroni thiken me nje pecete te lagesht, kujdesuni qe pjesa e siperme mos te laget me uje. Me permasa kompakte nuk do te zere hapesire ne dollapin e kuzhine suaj.

Karakteristika | Sokany Hand blender

  • Blender dore
  • Ideal per bluarje, perzierje, dhe per të pergatitur purene tuaj te preferuar
  • Thika prej çeliku te cilesise se larte
  • Doreza ergonomike siguron nje mbajtje te lehte te pajisjes
  • Praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Teknologji dhe shpejtesi e larte
  • Ideal per pergatitjen e supave, salcave te shijshme, smoothie dhe ushqimit per femijet
  • Material celik inoks i cilesise se larte

    Blerje online ne Ibuy.al

SKU: L325-blender dore elektrik sokany Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat