,

Blender dore Sokany SM – 400 – Bli Online


 • Blender Sokany SM-400
 • Frekuenca: 50-60Hz
 • Fuqia: 400W
 • Kapaciteti: 0.5 liter
 • Me tehe çeliku inox me tre shtresa

2,490L

BLENDER SOKANY

Ne kuzhine tuaj eshte e domosdoshme te keni nje blender cilesor. Kete produkt j’ua ofrojme ne i cili eshte Blenderi Sokany SM 400 me nje cilesi te garantuar per t’ju ndihmuar ne copetimin e ushqimit tuaj, shume shpejte dhe pa u munduar fare.

PER MIKSIMIN E PRODUKTEVE USHQIMORE

Me nje dizajn te vecante dhe performance te jashtezakonshme ku ka nje fuqi prej 400W. Me thika speciale me 6 teha te mprehta prej celiku qe jane teper perfekte per perzierjen, shtypjen, miksimin edhe perpunimin  e ushqimeve.

Mund te therrmoni akullin, frutat ose perimet e ndryshme te gjitha keto produkte ne pak minuta.

Tasi i blenderit ka nje kapacitet prej o.5 liter ku mund te pergatisni smoothie per te gjithe familjen tuaj.

E projektuar per pergatitjen e salcave, ushqimeve te femijeve, superave etj.

CILESITE KRYESORE: Grirese perimesh Sokany produkt online iBuy.al

 • Blender Sokany SM-400
 • Grin futat dhe perimet ne pak minuta
 • Copeton perimet e fresketa
 • Kapaciteti i blenderit: 0.5liter
 • Fuqia motorike: 400WATT
 • E pajisur me 6 teha te mprehta celiku qe nuk ndryshken
 • Super e thjeshte ne perdorim
 • E lehte ne pastrim
 • Madhesia: 25 * 10cm
 • Gjatesia e kabllove: 1 meter
 • Me tehe çeliku inox me tre shtresa
 • Me bazë jo të rrëshqitshme

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: SM-400 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Blender

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat