,

Blender dore Syntrox – Hand Blender Produkt Online


 • Pergatitsni ushqim per bebe, coptoni dhe grini perime te forta apo ereza gatimi, mish, qepe, djathe te forte
  I lehte dhe praktik per tu perdorur
 • I pajisur me nje teh te mprehte celik inoks te nje cilesie te larte, rezistent ndaj ndryshkut dhe i qendrueshem
 • Kontroll te shpejtesise se larte
 • Kursen energjine elektrike
 • Motor i fuqishem dhe rezistent ndaj konsumit

1,890L

Blender dore Syntrox – Hand Blender Produkt Online

Blender dore Syntrox – Hand Blender Produkt Online

Hand Blender nga marka cilesore e paisjeve elekroshtepiake Syntrox, perzjen, grin dhe copeton perberesit ushqimore pa asnje mundim dhe ne nje kohe te shkurter

Ideal per amvisat dhe adhuruesit e gatimit

 • Karakteristika:
 • Fuqia: 300 vat
 • Tensioni: 220 240 V
 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Dimensionet: 35 cm x 37 cm x 6.5 cm

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Blender dore-Syntrox Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat