,

Blender Elektrik per lengje te fresketa


1,500L

BLENDER ELEKTRIK 

Materiali ekologjik dhe dizajni unik i sigurise ju japin nje mbrojtje te dyfishte dhe ju bejne te ndiheni te sigurt ndersa shijoni lengun e frutave.

Menyrat e karikimit USB ne menyra te ndryshme.

Permasa praktike mund ta merrni blenderin portativ kudo.

Pasi te sterviteni, mund te pini leng te fresket per te marre vitamina.

Specifikat : 

-Gjashte tehe celiku

-Dizajn portabel

-Blender elektrik

-Model SC 02


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: G23001 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat