,

Ngrohese dhome e vogel- Mini Heater – 600W

Te ndryshme

1,290L

NGROHESE DHOME E VOGEL – MINI HEATER JY-611

Ngrohese Dhome e Vogel Elektrike Murale – Mini Heater

Qendroni te ngrohte ne mot te ftohte me ngrohesin e hapesires me fuqi deri ne 600W. Eshte e lehte per t’u perdorur dhe vendoset ne nje prize standarte AC. Ngrohese me efikasitet energjitik perdor teknologjine e rrjedhes termike per te qarkulluar ajrin ne menyre efikase  dhe te ngroh hapesira deri ne 25 metra katror.
Ideale per t’u perdorur ne dhoma gjumi, tualet, dhoma konvikti, cerdhe, garazhe etj. Permban nje termostat te rregullueshme dhe nje kohemates te programueshem ne 12 ore me fikje automatike.
Karakteristika | Ngrohese Dhome elektrike
-Ngrohes i fuqishem 600W, futet ne nje prize standarte AC.

-Shijoni nxehtesine e shpejte, lehte dhe te sigurte kudo. Pa instalime elektrike dhe pa komplikime te tjera.
-Ideale per dhomen e gjumit, tualetin, zyren, dhomat e fjetjes, cerdhe, garazh dhe hapesira te tjera.
-Teknologji e fuqishme e rrjedhjes termike qe qarkullon ajrin ne menyre efikase ne menyre qe zona te nxehet brenda disa minutash.
-Kursim i hapesires suaj, model me efektshmeri te ulet energjie.
-Termostat i rregullueshem dhe i programueshem deri ne 12 ore.
-Ngrohese murale e cila funksionon me 2 nivele shpejtesie.
Porosi online ne Ibuy.al
SKU: L385-JY-611 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat