,

Fshese me vakum Mini – Dust Daddy Pro Cleaner Bli Online


  • Multifunksionale
  • Funksionin me vakum
  • Anti-alergjike
  • Motor i fuqishem
  • Nuk harxhon energji elektrike
  • E lehte ne perdorim
  • Praktike, nuk ze hapesire

890L

Fshese me vakum Mini – Dust Daddy Pro Cleaner Bli Online

Fshese dore me vakum Mini – Dust Daddy Pro Cleaner Bli Online

E projektuar dhe dizenjuar me dhjetra tuba me thithje individuale, Dust Daddy thith edhe grimcat me te imta te pluhurit ne siperfaqet dhe hapesirat me te veshtira

Ideale per pastrimin e rafteve te librave, ambazhureve, dritarve, kutive te bizhuterive, makines, tastierave, sirtareve, blindsave te dritareve, mobiljeve

I ndertuar nga tuba me thithje fleksibel

Nuk eshte e nevojshme te levizni gjerat qe doni te pastroni

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Fshese me vakum-Mini-Dust Daddy Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat