,

Blender elektrik Sokany per frutat dhe perimet | Bli Online


  • Me dizajn modern dhe shume praktik.
  • Fale aksesoreve te saj arrij te prese, copetoje dhe te perzieje.
  • Fuqia e punes eshte 600w.
  • Me kapacitet te enes deri ne 75oml.
  • Gjendet ne ngjyre te kuqe.

3,990L

BLENDER SOKANY PER FRUTAT EDHE PERIMET

Blender elektrik Sokany pret, copeton dhe te therrmon cdo frute dhe perime, mish, ereza etj te cilat jane pjese e gatimeve tuaja me te shpejta edhe te perdishme.

Me dizajn elegant edhe shume komod i cili nuk ze hapesire ne kuzhinen tuaj, qendron bukur edhe si dekor ne te por edhe mund ta levizni shume lehte sa here te deshironi.

Ai perbehet nga dy shpejtesi te ndryshme te cilat jane mese pefekte per shpejtesine qe i duhet produkteve ushqimore qe vendosen ne te.

Kapaciteti i blenderit eshte deri ne 750 ml.

Perbehet nga shume aksesore te ndryshem te cilet kryejne funksione jo te ngjahsme me njera -tjetren.

Perbehet nga materiali i celikut edhe i plastikes shume te forte edhe rezistente ndaj cdo temperature te mjedisit perreth.

SPECIFIKATblender dore sokany bli online iBuy al

Material celiku+plastike.

 

Perbehet nga aksesore te ndryshem.

 

I ideuar me dy nivele shpejtesie.

 

Shume praktik ne pastrim edhe perdorim.

 

Kapaciteti i enes arrin deri ne 750 ml.

 

Rezistente ndaj mjedisit qe e rrethon.

Realizo blerjen tende online ne dyqanin me te mire online,iBuy.al.

Pesha1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat