,

Rezistence per ngrohje – Quartz Heater QT05 Dyqan Online

Quartz

Rezistence muri

Brand-i: Quartz

Modeli: QT05

2 Shirita Nxehtesie

Permasat 54 x 51 x 43 cm

Fuqia 800 Watt

Montohet ne mur

2,300L

Rezistence per ngrohje – Quartz Heater QT05 Dyqan Online

Rezistence per ngrohje – Quartz Heater QT05 Dyqan Online

Vendoset ne mur dhe shperndan nxehtesi ne te gjithe ambientin

Ngroh dhomen per 30 minuta

E projektuar me 2 shirita nxehtesie

Ideale per ngrohjen e dhomave te vogla

Mund te zhvendoset lehtesisht

Cilesi e testuar

SKU: GI-QT05 Kategori: ,
brands

Quartz

LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat