,

Blender per kuzhine RAF R3079

RAF

1,500L

BLENDER PER KUZHINE RAF

Kapaciteti i madh 2L eshte perfekt per 2 deri ne 3 persona, i pershtatshem per perdorim shtepiak.

Tehet prej celiku inoks jane te qendrueshme dhe kunder deformimit.

Ky blender elektrik i ushqimit mund te bluaje mishin, frutat, perimet, qepet, hudhrat, dhe ushqimin per femije ne sekonda vetem duke shtypur butonin.

Gjithcka eshte kaq e lehte. Kushineta e integruar do zvogeloje ne menyre efektive zhurmen e motoreve me shpejtesi te larte, duke krijuar nje mjedis te qete gatimi.

Specifikat :

-Tas me kapacitet 2L

-Marka: RAF

-2 thika celiku inox me cilesi te larte

-Motor i fuqishem

-Fuqia: 600 W

-AC 220-240V


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232330 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
LLoji

Blender

brands

RAF

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat