,

Blender Profesionale Sonifer – Stand Mixer 3 IN 1


 • Me 3 funksione ne nje pajisje te vetme
 • Kapaciteti deri ne 5 liter
 • Material celik-inoks
 • Antingjitje
 • Krijon perzierje te njetrajtshme

9,900L

BLENDER PROFESIONAL

Blender profesional Sonifer eshte projektuar per nevoja te gatimeve per brumerat dhe embelsirat e ndryshme duke ju dhene mundesine e kursimit te kohes ne kuzhine edhe shpenzimet e teperta.

Keni nje pajisje me tre veti te ndryshme per pergatitjen e ushqimeve tuaja te preferuara.

MIKSER PER PERGATITJEN E EMBELSIRAVE

Ne kete mikser keni nje material te perbere prej celiku-inox i pandryshkur. Blenderi Sonifer eshte anti-ngjitje fal ketij materiali qe mundeson ruajtjen e te gjitha perberjeve ushqimore te cdo produkti qe perzihet me te. Ju mund ta komandoni me butonat on/off sa here qe te startoni gatimin tuaj edhe sa here qe te keni mbaruar pergatitjen e ushqimit.

Me nje tas qe ka nje kapacite pre 5.0 liter ku ju jep mundesine te gatuani mjaftueshem per gjithe pjestare e familjes. Me 3 element te rraheses se vezeve me nje spirale te brumit edhe me nje perzjeres te produkteve ushqimore te ndryshme. Me kete mikser do keni mundesi te vendosni shpejtesine qe deshironi per pergatitjen e gatimit tuaji pasi eshte i perbere nga disa shkalle te ndryshme shpejtesie me Turbo.

Me nje fuqi 1300WATT arrihet nje rezultat i shpejte ne perzierjen dhe ne rrotullimin e nje gatimi te shendetshem edhe te shijshem. Me koka te perbere prej celiku edhe me nje material qe nuk demtojne ushqimin gjate rrotullimit.

SPECIFIKAT

 • Marka: Sonifer
 • Model:  SF-8065
 • Kapacitet: 5 L
 • Me nje fuqi 1300WATT
 • Multifunksional
 • Mund ta perdorni per perzierje sallate, veze, kremoze etj
 • Krijon perzierje te njetrajteshme brenda shume pak minutave

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: SF-8065 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Blender

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat