, ,

Boje per vetullat – Ryana Henna


  • Mbulon zonat e rralla tek vetullat
  • Konturon ne forme perfekte vetullat
  • Ngjyre kafe dhe te zeze
  • Lehtesisht i perdorshem

990L

Boje per vetullat

Boja per vetullat sherben per mbulimin e zonave te rralla dhe konturimin e tyre.

Boja vjen ne 2 pigmente te ndryshme ( te zeze dhe kafe)  dhe siguron qendrueshmeri afatgjate.

Perdorimi

1-Aplikoni nje shtrese te holle vazeline rreth vetullave per te mbrojtur fytyren nga boja.
2-Perzieni nje sasi te vogel te kremit ngjyrues (rreth 1cm) me 10 ose 12 pika nga lenda aktivizuese ne nje ene qelqi (raporti i perzierjes 1:1).
3-Perziejini mire derisa masa te behet homogjene.
4-Aplikoni perzierjen ne vetull me spatul.
5-Lereni per 10-15 minuta me pas shplajeni me kujdes.

Kutia permban:
-Tuba e kremit ngjyrues 15ml
-Shishe me locion aktivizues 3% 15 ml
-Spatula per pergatitjen dhe aplikimin e perzierjes.

Jepini vetulles formen dhe ngjyren qe deshironi.

SKU: b2201365 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat