Sapun per vetullat – Duo brow soap


 • Sapuni per vetullat ju ndihmon per stilimin perfekt te vetulles.
 • Jepini vetulles suaj formen qe deshironi
 • I papershkueshem nga uji
 • Sapuni i vetullave siguron mbajtje afatgjate per te mbajtur vetullat te plota.
 • Behet nga materiale te buta dhe jo irrituese
 • Te sigurta per t’u perdorur, pa ngjyre dhe arome

790L

SAPUN PER FORME PERFEKTE TE VETULLAVE

Sapuni per vetullat ju ndihmon per stilimin perfekt te vetulles.

Jepini vetulles suaj formen qe deshironi

I papershkueshem nga uji

Sapuni i vetullave siguron nje ngritje dhe mbajtje afatgjate per te mbajtur vetullat te plota.

Behet nga materiale te buta dhe jo irrituese, te sigurta per t’u perdorur, pa ngjyre dhe arome

PERDORIMI

 • Para se të ngjyrosni vetullat lyeni fytyren me vazeline.
 • Vendosni 1 ml boje dhe 12 pika aktivator.
 • Perzijeni per 2 minuta.
 • Me ndihmen e shkopit ngjyrosni vetullat ne trashësinë e dëshiruar.
 • Mbani 10-15 minuta dhe pastrojeni me uje.

SKU: b2201366 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat