Vaj per qerpiket dhe vetullat – Eyebrow and Lashes Oil

Furker

1,550L

VAJ PER QERPIKET DHE VETULLAT

Eyebrow & Lashes Oil – Vaj per vetullat dhe qerpiket

Benefitet nga perdoirmi i tij | 

  • Rritje e shpejte dhe forme e lakuar
  • Stimulon daljen e Vetullave
  • Rritje e shpejte e qerpikeve
  • Ushqen lekuren rreth syrit.Perdorimi |
    Aplikoni vajin ne mengjes dhe ne mbremje ne vetulla dhe ne qerpik. Rekomandohet te perdoret rregullisht nje here ose dy here ne dite per nje muaj ne menyre qe te arrihet rezultati i deshiruar.
SKU: vaj-per-vetulat-dhe-qerpiket Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Furker

LLoji

Vajra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat