, ,

Sapun stilues per vetullat – Brow Balm

Te ndryshme

500L

SAPUN STILUES PER VETULLAT

Sapun stilues per krehjen e vetullave qe ju ndihmon te arrini vetulla te plota ne menyre natyrale.

I bere nga materiale te buta dhe jo irrituese, te sigurta per t’u perdorur, pa ngjyre dhe arome.

Ndihmon ne krijimin e nje forme tre dimensionale te vetullave per nje forme te plote dhe plot volum.

Lehte per t’u perdorur, spruconi me uje furcen dhe ferkojeni ate mbi siperfaqen e sapunit, me pas kalojeni mbi vetulla duke i krehur deri sa te marrin nje forme te plote sipas deshires.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: g-355335 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Transparente

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat