,

Boks Bluetooth – Music Speaker WX- 52 High Quality


1,490L

Boks me Bluetooth – WX 52

Boks me Bluetooth – Music Speaker WX- 52 High Quality

 • Telefonata te qarta dhe me volum te larte
 • Bluetooth: V4.2
 • Mikrofon i integruar HC me teknologjine e anulimit te zhurmave
 • Distanca e transmetimit: deri ne 10 metra
 • Frekuenca: 40-200 Hz
 • Bateria: 1200mAh
 • Kohezgjatja e karikimit : 2 ore
 • Lidhje me Bluetooth
 • Suporton te gjithe smartphonet, tabletat dhe
 • Fuqia ne dalje: 10 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Tinguj super te qarte dhe bass te fuqishem
 • Dimensionet: 5cm x 8cm x 8 cm
SKU: boks me bluetooth-wx-52 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat