,

Boks i vogel me Bluetooth – KONFULON Bluetooth Speaker


1,790L

Boks me Bluetooth – KONFULON K3

Boks i vogel me Bluetooth – KONFULON Bluetooth Speaker

  • Shumefunksional
  • Cilesi e larte e zerit dhe tingujve
  • Versioni i Bluetooth-it: V 3.0
  • Suporton karte memorie (32 GB) dhe AUX 3.5 mm
  • Me mbrojtje te shumefishte
  • Koha e rimbushjes me bateri: 4 ore
  • Koha e perdorimit: 6-8 ore
  • Standby: 200 ore
  • Kapaciteti: 550 mAh
SKU: boks me bluetooth-konfulon-k3 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat