,

Boks me Bluetooth 5.0V – BASEUS Encok Wireless Speaker


3,690L

Boks me Bluetooth 5.0V – BASEUS E08

Boks me Bluetooth 5.0V – BASEUS Encok Wireless Speaker

 • Brandi: Baseus
 • Modeli: E08
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, fishe AUX 3.5 mm, Karte Micro TF
 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
 • Materiali: ABS+aliazh alumini
 • Drita me ngjyra RGB qe ndricojne sipas ritmit te muzikes
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 7 ore
 • Koha e karikimit: 4 ore
 • Standby: 200 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta, pa interferime dhe me volum te larte
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Fuqia: 2 x 3 W
 • Kapaciteti i baterise: 1400 mAh
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 20 – 20000 Hz
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
SKU: boks me bluetooth-baseus-E08 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat