,

Boks me Bluetooth HOCO – Bluetooth Speaker AUX TF Card


3,990L

Boks me Bluetooth – HOCO BS 10

Boks me Bluetooth HOCO – Bluetooth Speaker AUX TF Card

 • Marka : Hoco
 • Modeli: BS10
 • Bluetooth : V2.1
 • Distanca e transmetimit : deri ne 10 metra
 • Bateria: 1200 mAh
 • Kohezgjatja e karikimit : 3 ore
 • Kohezgjatja e bisedave: 5 ore
 • Standby: 100 ore
 • Lidhje me Bluetooth, fishe AUX ,USB dhe micro Card
 • Fuqia ne dalje: 8 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Dimensionet: 230 x 125 x 48 mm
 • Ngjyra: Jeshile/Gri
 • Ofron hapesire per karten TF
SKU: boks me bluetooth-hoco-bs10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat