,

Boks me Bluetooth i levizshem – GIBOX G008 Speaker Online


  • Disponon hapesire per karte memorje TF card
  • Me karikim
  • Tinguj te qarte dhe te paster
  • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
  • E merni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim
  • Funksionon me Bluetooth

1,900L

Boks me Bluetooth i levizshem – GIBOX G008  Speaker Online

Boks me Bluetooth i levizshem – GIBOX G008  Speaker Online

Degjoni kenget tuaja te preferuara me kete mini boks me volum te fuqishem dhe qartesi maksimale te tingujve dhe muzikes

Lidhje me Bluetooth

E merrni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Boks me Bluetooth i levizshem-GIBOXG008 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat