,

Boks me Bluetooth kunder Ujit – AWEI Waterproof Speaker


5,890L

Boks me Bluetooth kunder Ujit – AWEI Y280

Boks me Bluetooth kunder Ujit – AWEI Waterproof Speaker

 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dizjan elegant
 • Brandi: Awei
 • Modeli: Y280
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro, USB dhe Radio
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Me mikrofon te integruar HD
 • Sherben edhe si Power Bank per te rimbushur telefonin
 • Teknologjia IPX4 kunder ujit siguron perdorim te sigurt dhe pa frike edhe ne ambiente te lageshta
 • Rezistent ndaj renies
 • Diametri i boksit: 66mm
 • Kapaciteti i baterise:4000 mAh
 • Koha e perdorimit: 12 ore
 • Koha e karikimit: 4 ore
 • Standby: 60 ore
 • Frekuenca e pergjigjes: 100Hz-2000Hz
 • Fuqia: 2 x 8 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Mbajtese specifike per boksin
 • Ngjyra: E zeze
SKU: boks me bluetooth kunder ujit-awei-Y280 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat