,

Boks me Bluetooth LED – TG Flashing Light Bluetooth Speaker


2,390L

Boks me Bluetooth LED – T & G TG165

Boks me Bluetooth LED – TG Flashing Light Bluetooth Speaker

 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Brandi: T & G
 • Modeli: TG-165
 • Lidhje me Bluetooth, radio,  karte micro dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Rezistent ndaj renies
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 4 ore
 • Koha e karikimit: 1-2  ore
 • Standby: 150 ore
 • Dimensionet: 80 x 80 x 180 mm
 • Teknologjia IP67 mundeson mbrojtje maksimale nga uji
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Fuqia: 2 x 5 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Me drita LED shumengjyreshe qe ndricojne sipas ritmit te muzikes
 • Frekuenca e pergjigjes: 150 Hz – 20 kHZ
SKU: boks me bluetooth LED-T&G-TG165 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat