,

Boks me Bluetooth prej druri – REMAX Bluetooth Speaker

Remax

7,890L

BOKS ME  BLUETOOTH  – REMAX RB-H7

Boks me Bluetooth prej druri – REMAX Bluetooth Speaker

 • Dizjan klasik prej druri
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Brandi: Remax
 • Modeli: RB-H7
 • Lidhje me Bluetooth dhe AUX
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Protokolli i Bluetooth-it: A2DP,AVRCP,HFI
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Dimensionet: 140 x 300 x 130 mm
 • Koha e perdorimit: 6 ore
 • Koha e karikimit: 2-3 ore
 • Standby: 60 ore
 • Frekuenca e pergjigjes: 120 Hz-15kHz
 • Fuqia: 10Watt x 2
 • Frekuenca e Bluetooth-it:2.4G – 2.480mHz
 • Veshje druri
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
SKU: boks druri me bluetooth-remax-rbh7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

brands

Remax

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat