,

Boks portativ – C10 Bluetooth Speaker


1,800L

BOKS PORTATIV – C10 BLUETOOTH SPEAKER

Bokse me bluetooth portativ, ideali per piknik apo aventurat tuaja.

Projektuar me nje bateri te fuqishme Li-ion 1200mAh mundeson funksionimin e saj per ore te tera.

Specifika

Permasa 15.3 x 7.5 x 7.5cm 

Fuqia e altoparlantit: 5W

Frekuenca: 85Hz-20KHz

Materiali: ABS

Tensioni i punës DC 3.7V

Tensioni i ngarkimit: DC5V

Bateri me kapacitet 1200mAh


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: C10-Bluetooth-Speaker Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat