,

Boks Portativ me Bluetooth – Portable Outdoor Bluetooth Speaker


Ngjyrat

E kuqe

E zeze

E gjelber

1,290L

Boks Portativ me Bluetooth – TG 514

Boks Portativ me Bluetooth – Portable Outdoor Bluetooth Speaker

 • Brandi: T&G
 • Modeli: TG-514
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, Karte Memorie, USB dhe Radio
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.1 V
 • Ndjeshmeria: 90dB
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 3 ore
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Standby: 400 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta dhe pa interferime
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dimensionet: 88 x 50 x 96 mm
 • Fuqia: 3 Watt
 • Kapaciteti i baterise: 400 mAh
 • Butona kontrolli per muziken, volumin dhe telefonatat
 • Frekuenca e pergjigjes: 120 – 20 000 Hz
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
SKU: boks me bluetooth-TG514 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat