,

Boks Portativ – SLC 122


1,500L

BOKS PORTATIV – SLC 122

Mund të luajë / telefonojë pa duar / të kontrollojë muzikën e telefonit celular me lidhje Bluetooth; luani muzikë duke vendosur kartën TF ose diskun U.

Boksi është i pajisur me një bateri litiumi të integruar, një altoparlant të jashtëm magnetik 5W dhe një film vibrues të nivelit të ulët.

Efekti zanor është i cilesise te larte dhe kualitet shume te mire te zerit.

Karakteristikat 

Funksioni Bluetooth: Funksioni Bluetooth 5.0

Mund të lidhet me kompjuterin, laptop, telefon.

Distanca efektive është 10 metra.

Mund të lidhet me te gjitha pajisjet e tjera dixhitale me dalje audio.

Funksioni i thirrjes pa duar

Lidhja Bluetooth me telefonin celular.

Ju mund t’i përgjigjeni telefonit përmes altoparlantit.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: SLC-122 -Wireless-Bluetooth-Speaker Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat