Boks portativ – Wireless Speaker 10Watt


1,500L

BOKS PORTATIV – WIRELESS SPEAKER 10WATT

Funksioni: Bluetooth,  AUX, disk U,  radio FM,  kartë TF, thirrje pa duar.

Permasa 19x29x10cm / 7.48×11.42×3.94 “

Materiali: Plastikë cilesore ABS

Bluetooth: V4.2 EDR 

Fuqia RMS: 5W

Tensioni: DC 5V

Kapaciteti i baterisë: 1200mAh

Model inovator, i lehtë për tu mbajtur.

-360 ° tingull rrethues bas , cilësi e zërit pa zhurmë.

Funksioni i integruar i radios FM, dëgjimi i muzikës ne radio, funksionimi i lehtë.

Të përshtatshme për zbavitje shtëpie ose argëtim në natyrë.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Wireless-Speaker-10Watt Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat