Bori per makinen 12 V – Bsoech – Profesionale

Bsoech

  • Bori per makinen.
  • Presioni i zërit 110 dB (A).
  • Frekuenca 410/510 Hz.
  • Tensioni 12 V.
  • Tingull i qarte.
  • Mund të instalohet në shumicën e automjeteve.
  • Kunder ujit.

800L

BORI PER MAKINEN BSOECH

Tingulli i kesaj borie është i fuqishëm dhe i gjallë, ai mund të paralajmërojë shoferët që janë shume metra larg jush.

Me kete borie ju keni me shume gjasa qe t’i evitoni rrezikshmerite qe ju vjne nga vozitja me makine. Me te, ju mund te paralajmeroni kafshet qe kalojne ne rruge, kembesoret dhe shoferet e tjere qe te reagojne edhe se ju jeni duke u afruar.

Ai eshte i perbere nga çeliku i manganit me cilësi të lartë në mënyrë që të mund ta bënte tingullin më të plotë.

Paisja eshte e mbrojtur nga pluhuri dhe e papërshkueshme nga uji në mënyrë efektive.

Ka rezistencë shumë të mirë ndaj nxehtësisë dhe rezistencë ndaj goditjes. Gjithashtu ka nje mbrojtje shume te mire edhe ndaj korrozionit.bsoech auto horn voice loud buy online iBuy al

SPECIFIKAT

100% produkt autentik.

Universal.

Performance te perkryer.

Cilësi e shkëlqyeshme.

Teknologji e papërshkueshme nga uji.

Mbrojtje efektive e altoparlantëve të përdorur.

I pershtatshem per te gjitha makinat.

Permasat : 10 x 8 x 10 cm.

 

Blerje Online ne iBuy.al – Bli Tani ne iBuy.al dhe perfito oferten.

SKU: bsoech Kategori:
Pesha0.4 g/kg
brands

Bsoech

color

Black

LLoji

Bori per makinen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat