B&R Peel off face mask 250 ml

Te ndryshme

1,500L

B&R PEEL OF FACE MASK  250 ML

Pastron poret e bllokuara, duke hequr  papastërtite dhe yndyren e tepert nga poret tuaja.

Veprimi i lehtë për heqjen e maskes ndihmon në tonifikimin dhe përsosjen e lekures pa e tharë ate.

E përsosur për te gjitha llojet e lëkurës.

Hidraton dhe ushqen lëkurën për një pamje freskuese.

– Maskë hidratuese intensive – Cilësi e mëndafshtë – aromë delikate

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: B&R Peel off face mask 250 ml Kategori:
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat