,

Brumatrice Mikser Profesionale 3 ne 1 – DSP Stand Mixer


14,500L

Brumatrice Mikser Profesionale – DSP

Brumatrice Mikser Profesionale 3 ne 1 – DSP Food Procesor

  • Pergatisni buke te shijshme, te sigurt dhe shijoheni ate te ngrohte
  • Mikson vezet, brumin per embelsira, makarona, brumin e bukes duke krijuar nje mase homogjene, pa kokrriza dhe kompakte
  • Projektuar per te miksuar nje game te gjere perberesish dhe produktesh
  • Material i cilesise se larte, rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate. Ekologjik dhe jo i demshem per shendetin
  • Pastrohet lehtesisht
  • Me 10 nivele shpejtesie
  • Me strukture dhe kembe rezistente ndaj rreshqitjes
  • Motor i fuqishem, funksionon pa zhurme
  • Me 3 koka te levizshme celik inoks + tas (6.5 L)  celik inoks te cilesise se larte
  • Fuqia: 1200W
SKU: brumatrice-mikser-dsp-6.5l Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Brumatrice

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat