C76 Car Charger – Karikues per telefon


C76 CAR CHARGER – KARIKUES PER TELEFON

Material Premium PC, rezistent ndaj konsumit.

Rryma e daljes 2.1A  lejon të karikohet per nje kohe shume te shkurter.

Teknologjia Qualcomm Quick Charge 2.0, karikon shumë më shpejt se karikuesi tradicional. 

Mbrojtje e shumëfishtë nga tension, mbingarkesë,  qark i shkurtër dhe  mbinxehje.

I pershtatshem për modelet kryesore të makinave.

Specifika:

Hyrja: DC 12V-24V 50 / 60Hz 0.3A

Dalja: DC 5V / 2.1A (maksimumi) 

Materiali: PC Premium

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / Note 4 / Note Edge
Google Nexus 6
Tablet Sony Xperia Z4 / Tablet Z3 / Z3 Kompakt / Z3 Kompakt
Motorola Droid Turbo2 / Droid Turbo / Moto X 2014
HTC One M9 / M8, Desire Eye
LG V10 / G4 / G Flex2
XiaomiMi 3 / Mi 4 / Mi Note / Mi 4c dhe më shumë

Përshtatës i Karikuesit të Makinave me Porta USB


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: car-charger-c76 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat