, ,

Cader mbrojtese ndaj diellit me dizajn klasik

Te ndryshme

590L

CADER MBROJTESE NDAJ DIELLIT

Cader mbrojtese ndaj diellit me dizajn klasik, i zbukuruar me lulen e kumbulles.

Rezistente dhe e qendrueshme ne perdorim cadra me doreze druri siguron perdorim afatgjate.

Siperfaqe me cilesi te larte e cila do t’ju mbroje nga rrezet e demshme te diellit gjate dites. Me dorezen e lemuar te drurit cadra pershtatet me formen e dores tuaj per kapje te rehatshme.

Karakteristika

  • Pesha: 276g
  • Madhesia: 55 x 5 x 5 cm
  • Ngjyra: roze dhe e bardhe
  • Materiali: Cope metrazh dhe dru

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-0222164 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

E bardhe, E kuqe, Pink

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat