, ,

Cader Shiu – RST Umbrella


1,190L

CADER SHIU – RST UMBRELLA

Nje cader shiu me dizenjo fantastike, praktike dhe shume e bukur

Pervec dizajnit interesant me flutura, cadra gjithashtu ndryshon ngjyren e saj ne moment qe laget nga shiu.

Do te ndiheni te vecante dhe kjo jo vetem per shkak te figurave terheqese , por edhe si pasoje e ndryshimit te ngjyres se saj si nje kameleon.

Me mbajtese të forta metalike për të lejuar një stabilitet më të madh në erërat e forta.

Doreza ergonomike, jo e rrëshqitshme dhe e gomuar me rrip dore lejon mbajtjen e lehtë.

Funksioni automatik i hapjes, cka ju mundeson nje hapje dhe mbyllje te lehte te cadres pa shume mundime.

Cader Shiu e cila ju shpeton prej diteve te zymta me shi.  E fortifikuar me 8 brinjë me fije celiku të përforcuar.

Kjo veti ju siguron gjate diteve kur shiu eshte i forte dhe shoqerohet gjithashtu dhe me ere. 

Shume rezistente ndaj eres, shiut, bresherit etj.

Hapet dhe mbyllet me lehtesi. E papërshkueshme nga uji dhe ka aftesine te thahet menjëherë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: cader-shiu-rst Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat