,

Caker Maker DSP KC 1114 | Prodhuese embelsirash


  • Prodhuese embelsirash
  • Material qeramike
  • Produkti perbehet nga nje energji 1200W
  • Pergatisni torta dhe embelsira te tjera
  • Mund ti jepni formen e duhur sipas deshires

4,200L

CAKER MAKER DSP KC 1114

Caker Maker DSP KC 1114 sherben per te pergatitur embelsira te ndryshme. Mund te prodhoni torta ose embelsira te tjera ne numrin e shtresave qe ju duket e pershtatshme ku i jepni formen e duhur. Kjo pajisje punon m ekorent dhe mund te pergatitni kekun tuaj te preferuar per vetem 20 minuta.

PRODHUES EMBELSIRASH

Mjafton qe te vendosni masen qe ju duhet e me pas te mbyllni kapakun e ta vendosni ne prize dhe do e keni gati shume shpejte embesiren tuaj te preferuar.

Me nje material 100% qeramike qe nuk ngjit brumin e pergatitur nga ju dhe me nje temperature konstante qe ka nje indikator drite qe tregon kur produkti juaj eshte gati.

Mund te pergatisni embelsira te ndryshme ne shtepi duke kursyer kohe edhe para njekohesisht.

Porosit online ne iBuy.al 

SKU: DSP KC 1114 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Prodhuese embelsirash

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat