-20%
,

Callus Remover – Pastrues elektrik me Vakum per Kallot

Te ndryshme

  • Pastrues elektrik per kallot ne kembe edhe ne duar.
  • I perbere nga nje trup jo i rreshqitshem.
  • I papershkrueshem nga uji.
  • Pastron shume shpejt edhe me efikasitet maksimal.
  • Rekomadohet mos te beni presion perhere ne te njejtin vend.
  • Permasat : 17.5×15.5×7.5 mm.

1,190L 1,490L

PAISJE PASTRUESE PER KALLOT

Nuk keni pse te shkoni me ne qendrat estetike edhe te shpenzoni pafund per trajtimin e kembeve tuaja. Tashme kjo do te marre fund.

iBuy.al ju sjell produktin i cili trajton kallot ne kembe edhe ju risjell butesine ne to.

Me kete produkt ju tashme mund te kujdeseni vet per kembet tuaja.

CALLUS REMOVER FOR FOOT

Koka premium e mikro-abrazionit ka nje fuqi te larte edhe sjell per ju nje performance shume te larte.

Kjo paisje heq te gjitha qelizat apo lekuren e vdekur ne kembet tuaja dhe kallot e ngurta.

Perberesit e kesaj pasije rrotullohen me shpejtësi të lartë duke krijuar aparatin e përsosur per kujdesin e kembeve tuaja.

Per nje funksion sa me te shpejte, efikas edhe perfekt per lekuren e gjalle ne shputat e kembeve tuaja duhet qe ta karikoni me 40 minuta te plota. Me pas ju do te jeni ne gjendje qe te trajtoni kembet per rreth 1 ore pa nderpreje.

Eshte i vetmi produkt qe thith lekuren e vdekur duke lene pas nje kembe te bute me nje lekure te shendetshme.

Rekomandohet te pastrohet pasi ta keni perodrur qe te ruani funksionslitetin e tij.

Menaxhohet shume lehte me doren tuaj pasi pershtatet shume mire me te dhe ka nje dizajn shume kompakt i cili menaxhohet me lehtesi.paisje per pastrimin e kallove bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Funksionon me nje vakum te integruar.

Koka mikro-abrazion Pedi Vacs rrotullohet në 2000 rpm.

Heq lekuren e thate, te vdekur edhe kallot nga thembrat, gishtat e kembeve apo duart.

Me bateri te rikarikueshme.

Material : Plastik.

Komoditet maksimal.

Pastrohet me lehtesi pas perdorimit.


Bli Online ne iBuy.al – Porosit tani edhe perfito produktin me cmimin me te mire ne treg.

SKU: g-017 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

pastrues per kallot

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat