,

Candy box – Mbajtese embelsirash e rrotullueshme


1,190L

CANDY BOX – MBAJTESE EMBELSIRASH E RROTULLUESHME

Kuti rrotulluese me formë petale per mbajtjen e karameleve.

Ruajtja e ushqimit me 5 ndarje të lëvizshme

Mund te ruani  te organizuara gjithashtu dhe fruta te  thata.

Karakteristikat:

Dizajn kreativ, rrotullues për një jetë pak argëtuese.

E  lehtë për të hapur kutinë, një shumëllojshmëri të prezantimit të ushqimit, shumë i përshtatshëm

Forma e luleve, me stil dhe hapesire.

Mund te vendosni ne mbajtesen lart telefonin tuaj  celular dhe dizajnoni çdo detaj për ta bërë jetën tuaj më të këndshme.

Specifikimet:
Kuti karamele rrotulluese kreative.

Madhësia: diametër i mbyllur 28 × 7, gjatësi e shpalosur 38x lartësi totale 10cm

Materiali: ABS

Paketimi: në kuti

Përdorimi :Organizuese per  karamele, mbajtëse e telefonit celular.

 

 

 

SKU: i2010026 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat