Canon camera bag – Cante per aparat fotografik


1,390L

CANON CAMERA BAG – CANTE PER APARAT FOTOGRAFIK

Çante supi për kamer Canon e  papërshkueshme nga uji.

Cilësi e Lartë dhe teper praktike.

Dizajn i stilit të ri për kamera DC / DSLR, cilësi e lartë, rezistente dhe e qëndrueshme, konstruksion najloni.

Për të mbrojtur kamerën tuaj nga dëmtimet, pluhuri dhe gërvishtjet me pjesën e jashtme të fortë dhe të qëndrueshme të shkumës dhe brendësinë e saj të mbushur me anti-goditje.

Ndarës i brendshëm dhe ndarës të brendshëm me mbyllje velcro.

Hapësirë dhe xhepa të mjaftueshëm për të ruajtur aksesorët tuaj, p.sh .: filtra, bateri, karikues, karta memorie, kabllo, lente binjake etj.

Specifika

Materiali: Najloni

Ngjyra: E zezë

Pesha: 500g

Madhësitë: Madhësia e jashtme (LxWxH): 26cm x 15cm x 20cm

Madhësitë: Madhësia e brendshme (LxWxH): 23cm x 13cm x 18cm

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: canon-camera-bag Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat