Canta laptopi Macbook dhe Notebook 15 inch


3,590L

CANTA LAPTOPI MACBOOK DHE NOTEBOOK

Canta laptopi ne ngjyra te ndryshme te pershtatshme per Macbook dhe Notebook.

Material i shkelqyer i papershkueshem nga uji per ta marre me vete edhe ne dite shiu.

Ka shtresa te buta dhe te mbushura  per te mbrojtur kompjuterin tuaj. Dizajni i xhepit te perparme zgjeron shume hapesiren e ruajtjes.

Ju ofron hapesire ​​te mjaftueshme per objekte te vogla si maus, kufje, celulare, stilolapsa dhe bllok shenimesh.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234562 Kategori:
LLoji

Cante

color

Black, Blu, Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat