,

Cante Biznesi Bange


3,500L

CANTE BIZNESI

Model klasik cante shpine unisex mund te perdoret si nga burrat ashtu edhe nga grate per ne pune, shkolle, udhetime ose raste te tjera.

Dizajn kunder vjedhjes – zinxhir i dyfishte unik i fshehur rrit sigurine e sendeve tuaja brenda cantes.

Specifikat :

-Material pelhure OXFORD

-Permasa 31 × 7 x 43cm

-Ngjyre e zeze

-Per laptop 15.6 inc


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i2323000100 Kategori: ,
LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat