,

Cante per pazar me rrota

Te ndryshme

Cante me rrota per pazar

Praktike dhe funksionale

Teper e lehte ne perdorim

E palosshme

 

800L

CANTE PER PAZAR ME RROTA

Cante per  pazar e pajisur me rrota e bere prej pelhure , me printe lulesh e cila eshte e pershtatshme per gra dhe vajza te te gjitha moshave.

Kjo cante mundeson palosjen e rrotave keshtu qe ju mund ta perdorni edhe si cante dore.

Lehtesisht mund te kthehet ne formen e meparshme me shfaqjen serisht te rrotave ne momentet kur deshironi te beni pazaret tuaja.

Gjithashtu canta paloset dhe mund te zeje nje hapesire shume te vogel ne sirtare kur nuk ju nevojitet ose ne valixhe kur deshironi ta merrni me vete ne udhetimet tuaja.

E lehte  vetem 400 gram, mund të paloset ne nje madhesi te vogel rreth 40 x 18 centimetra.

Mund te mbaje peshe deri ne 40 kilograme.

E pershtatshme per : Ne pazar, udhetime, pushime, kampe, hiking, plazh, piknik, lavanderi, bagazh, pajisje shkollore dhe shume perdorime te tjera.

Perdoret lehtesisht , eshte nje zgjidhje e mire per te plotesuar te gjitha nevojat tuaja te dites.

SPECIFIKA

Permasat e paketimit 42 x 16.5 x 4 cm

Materiali : Pelhure

Pesha : 400 gram

Mund te mbaj deri ne 40 kg

Madhesia e palosjes : 40×18 cm


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 
SKU: Cante-per-pazar-me-rrota Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat